Temos

Sukurta 2020-11-03

Atnaujinta 2020-11-03

Medicinos klinika „Ave Medica“

2017 m. Kretingos centre, Birutės g. 1, įsikūrė moderni medicinos klinika „Ave Medica“. Jos įkūrėjas – klaipėdietis gydytojas onkologas-chemoterapeutas Grinvydas Butrimas, kurio tėvai ir seneliai kilę iš Plungės bei Salantų.

Naujoji klinika aprūpinta modernia šveicariška odontologijos įranga, skaitmeniniu japonišku rentgeno aparatu, planuojama įsigyti endodontinį mikroskopą, taip pat daugiafunkcį ultragarso aparatą, leidžiantį tiksliai diagnozuoti širdies ir kraujagyslių ligas, aptikti ginekologinių, urologinių bei sąnarių ligų židinius.

Besikreipiantiems pacientams paslaugas iš dalies arba visiškai kompensuoja teritorinė ligonių kasa.

Centre dirba įvairių sričių gydytojai-specialistai: kardiologas, traumatologas, akušeris-ginekologas, chirurgas, dermatovenerologas, neurologas, reumatologas, ortopedas, onkologas ir pulmonologas. Komanda sudaryta atsižvelgus į pacientų lūkesčius.

Gyventojų sveikata rūpinasi ir ilgametę patirtį turintys bei vietinių jau pažįstami medikai, ir jauni specialistai, įvaldę naujausius gydymo metodus, akiratį nuolat plečiantys Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose bei mokymuose.

Klinikoje veikia ir kraujo tyrimų laboratorija „Antėja“, pacientams užtikrinanti aukščiausio lygio paslaugas. „Antėja“ – vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota ir viena pirmųjų Lietuvoje pagal tarptautinius standartus akredituota laboratorija, atliekanti visus kraujo ir kitus laboratorinius tyrimus, kurių rezultatai pripažįstami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio gydymo įstaigose. Laboratorijos direktorė – Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos prezidentė, laboratorinės medicinos gydytoja Dangira Babenskienė.

Parengė Rita Vaitkienė, 2020

LITERATŪRA IR ŠALTINIAI:

  1. GRIEŽIENĖ, Audronė. „Ave Medica“ ir „Antėja“ atvėrė duris pacientams. Pajūrio naujienos, 2017, lapkričio 10, p. 1.
  2. Kretingiškių sveikata rūpinsis nauja medicinos įstaiga. „Sveikatos“ informacija. Pajūrio naujienos, 2017, lapkričio 3, priedas „Sveikata“, p. 9.
  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
  • Kodas 190287259.
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai